Игорь Лебедев (kot_begemott) wrote,
Игорь Лебедев
kot_begemott

Categories:

Вот кто бы перевёл)))


"До сліз мені обідно читати Кота-Бегемота.
Обідно за мою сім"ю, за моїх подруг, і за просто знайомих і випадкових знайомих, але чомусь здебільшого хороших або просто непоганих людей.

І хіба почитавши весь той бруд, поданий так складно (в смислі - доладно), мені хочеться бути жінкою? Не хочеться. Хочеться не бути взагалі.
Я почуваюся брудною і непотрібною. Це відчуття загострюється, коли я чую, що "він же пише правду", і що його розуміють. Я розумію деякі основні думки, іноді погоджуюся, іноді ні, тільки від цього мені не перестає бути бридко бути тим, ким я є. Є за що бути вдячною автору і його активним прибічникам.
Коли я його читаю, я думаю, що краще б я ніколи не народжувалася. В мені немає нічого того, що можна поважати не те, що в людині, а в якійсь-то-там жінці. Тебе, ймовірно, таке не зачепить.

Я думаю, якби в мене був вибір, щоб когось ніколи не було в світі взагалі, то між ним і між мною я б вибрала себе. Тому що якщо його не було б, то не було б його писанини. А якби мене не було, то я б ніколи в житті і не подумала, що я таке безполєзне і тупе створіння, і не стала б переживати через це.


І пам"ятай, коти стоять вище жінок."

(http://hropysh.livejournal.com/31213.html)
Tags: отзывы
Subscribe
promo kot_begemott august 8, 04:34 123
Buy for 50 tokens
Если можете, поддержите хотя бы немного. Номер карты Сбера: 4276 3800 5961 1900. Кошелёк Яндекса: 410011324008123 Счёт Paypal kot_begemot_@list.ru На счёт Яндекс-деньги: Помощь в любую сумму будет принята с благодарностью.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments